Pentadbiran Dan Pengurusan Sekolah Tahun 2020

    1. Jawatankuasa Pengurusan Sekolah (STD 1.1)

     Pengerusi   

  1. :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)

    Timbalan Pengerusi         

  2. :           Encik Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)

    Naib Pengerusi I                 

  3. :           Encik Fakhrorrazi bin Hj Abd Latif (PK HEM)

    Naib Pengerusi  II             

  4. :           Puan Syarmila binti Ahmad (PK Kokurikulum)

    Naib Pengerusi III      

  5. :           Encik Abdul Latiff bin Ahmad (PK Tingkatan 6)

    Naib Pengerusi IV           

  6. :           Puan Azuralidza binti Zakaria (PK Pendidikan Khas)

    Setiausaha                     

  7. :           Puan Noraliah binti  Ahmad

    Ahli Jawatankuasa         

  8. :           Semua GKPM
    1. AJK Pengurusan Maklumat Sekolah (JPMS) (STD 1.1)

    Pengerusi     

  9. :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)

    Timbalan Pengerusi      

  10. :           Encik Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)

    Naib Pengerusi I          

  11. :           Encik Fakhrorrazi bin Hj Abd Latif (PK HEM)

    Naib Pengerusi  II              

  12. :           Puan Syarmila binti Ahmad (PK Kokurikulum)

    Naib Pengerusi III          

  13. :           Encik Abdul Latiff bin Ahmad (PK Tingkatan 6)

    Naib Pengerusi IV       

  14. :           Puan Azuralidza binti Zakaria (PK Pendidikan Khas)

    Setiausaha            

  15. :           Puan Sharifah Nadera binti Syed Din

    Ahli Jawatankuasa       

  16. :           Semua Guru Kanan

    :           Guru Perpustakaan & Media

    :           Setiausaha Jadual Waktu

    :           Setiausaha Data SSDM

    :           Penyelaras ICT

    :           Setiausaha Kurikulum

    :           Setiausaha Kokurikulum

    :           Setiausaha Peperiksaan

    :           Setiausaha SPBT

    :           Pegawai Inventori / Aset

    :           Penyelaras Tingkatan

    :           KPT

    :           Penyelia Asrama

    1. Sumber Manusia

    (Jawatankuasa Pembangunan Profesionalisme Guru dan AKP dan Perkembangan Staf Dan Latihan Dalam Perkhidmatan (LdP))

     

    Pengerusi

  17. :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)

    Timbalan Pengerusi  

  18. :           Encik Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)

    Naib Pengerusi I          

  19. :           Encik Fakhrorrazi bin Hj Abd Latif (PK HEM)

    Naib Pengerusi  II             

  20. :           Puan Syarmila binti Ahmad (PK Kokurikulum)

    Naib Pengerusi III        

  21. :           Encik Abdul Latiff bin Ahmad (PK Tingkatan 6)

    Naib Pengerusi IV        

  22. :           Puan Azuralidza binti Zakaria (PK Pendidikan Khas)

    Setiausaha        

  23. :           Puan Azmaliza binti Alias

    Penolong Setiausaha           

  24. :           Puan Nor Hashima binti Wahab

    Ahli Jawatankuasa           

  25. :           Semua Guru Kanan
  26. :           Puan Razmaliza binti Zabri

    :           Puan Puteri Norbaizuri binti Bainon

    :           Puan Fairunnisah binti Ali

    :           Puan Munirah binti Zulkifli

    1. Jawatankuasa Pengurusan Kewangan, Akaun & Aset Sekolah (STD 2.2 & STD 2.3)

     

    Pengerusi       

  27. :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)
  28. Timbalan  Pengerusi         
  29. :           Encik Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)

    Naib Pengerusi I         

  30. :           Encik Fakhrorrazi bin Hj Abd Latif (PK HEM)

    Naib Pengerusi  II           

  31. :           Puan Syarmila binti Ahmad (PK Kokurikulum)

    Naib Pengerusi III        

  32. :           Encik Abdul Latiff bin Ahmad (PK Tingkatan 6)

    Naib Pengerusi IV           

  33. :           Puan Azuralidza binti Zakaria (PK Pendidikan Khas)

    Setiausaha         

  34. :           Puan Wan Rokiah binti Wan Jaafar (KPT)

    Penolong SU        

  35. :           Encik Masrizal bin Mohd Zin (Pegawai Aset)

    Ahli Jawatankuasa      

  36. :           Puan Rosnaliza binti Zakaria

    :           Encik Wira bin Osman (Pegawai Pengurusan Aset Alih)

    :           Encik Ahmad Tamizi bin Kamis (Pegawai Pengurusan Aset Tak Alih)

    :           Encik Noorhashimi bin Mohd Zain (Pegawai Pemeriksa Aset)

    :           Encik Azlee bin Johar (Pegawai Penyiasat dan Pemverifikasi Stor)

    :           Puan Wan Rokiah binti Wan Jaafar (Pegawai Penerima & Pelupusan Aset)

    1. Jawatankuasa Standart Kualiti Pendidikan Malaysia (SKPMg2)

     

    Pengerusi          

  37. :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)
  38. Timbalan  Pengerusi          
  39. :           Encik Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)

    Naib Pengerusi I                    

  40. :           Encik Fakhrorrazi bin Hj Abd Latif (PK HEM)

    Naib Pengerusi  II     

  41. :           Puan Syarmila binti Ahmad (PK Kokurikulum)

    Naib Pengerusi III                   

  42. :           Encik Abdul Latiff bin Ahmad (PK Tingkatan 6)

    Naib Pengerusi IV

  43. :           Puan Azuralidza binti Zakaria (PK Pendidikan Khas)

     Setiausaha          

  44. :           Puan Mazila binti Hassan

    AJK STANDARD 1 (Kepimpinan) 

  45. :           Semua Penolong Kanan

    AJK STANDARD 2 (Pengurusan Organisasi)

  46. :        (Penyelaras)

    AJK STANDARD 3.1 (Pengurusan Kurikulum)      

  47. : PK Pentadbiran (Penyelaras)

    : SU Kurikulum

    AJK STANDARD 3.2 (Pengurusan Kokurikulum)  

  48. : PK Kokurikulum (Penyelaras)
  49. : SU Kokurikulum

    : SU Sukan

    : Penyelaras-penyelaras PKBU

    AJK STANDARD 3.3 ( Pengurusan HEM )       

  50. : PK HEM ( Penyelaras )

    : SU HEM

    AJK STANDARD 4 ( Pengajaran & Pembelajaran)  

  51. : PK Pentadbiran  ( Penyelaras )

    : 4 GKMP IKUT BIDANG

    1. Jawatankuasa Penilaian Bersepadu Pegawai Perkhidmatan Pendidikan (PBPPP)

     

    Pengerusi                 

  52. :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)
  53. Setiausaha  
  54. :           Encik Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)

    Ajk      

  55. :           Encik Fakhrorrazi bin Hj Abd Latif (PK HEM)

    :           Puan Syarmila binti Ahmad (PK Kokurikulum)

    :           Puan Azuralidza binti Zakaria (PK Pendidikan Khas)

    Urusetia         

  56. :           Puan Wan Rokiah binti Wan Jaafar (KPT)
    1. Jawatankuasa Pendidikan Khas sekolah

     

    Pengerusi               

  57. :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)
  58. Timbalan  Pengerusi            
  59. :           Puan Azuralidza binti Zakaria (PK Pendidikan Khas)

    Naib Pengerusi I       

  60. :           Encik Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)

    Naib Pengerusi  II              

  61. :           Encik Fakhrorrazi bin Hj Abd Latif (PK HEM)

    Naib Pengerusi III               

  62. :           Puan Syarmila binti Ahmad (PK Kokurikulum)

    Penyelaras Kurikulum          

  63. :           Cik Hasmee Heryanti binti Abdul Ghani

    Penyelaras HEM     

  64. :           Puan Siti Azlina binti Md Isa

    Penyelaras Kokurikulum       

  65. :           Encik Norfaizan bin Torman

    Ahli Jawatankuasa      

  66. :           Semua Guru PPKI

    :           Semua PPM

     

    1. Jawatankuasa Bencana Peringkat Sekolah (STD 3.3.3.1)

     

    Pengerusi             

  67. :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)
  68. Timbalan  Pengerusi             
  69. :           Encik Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)

    Naib Pengerusi I             

  70. :           Encik Fakhrorrazi bin Hj Abd Latif (PK HEM)

    Naib Pengerusi  II          

  71. :           Puan Syarmila binti Ahmad (PK Kokurikulum)

    Naib Pengerusi III    

  72. :           Puan Azuralidza binti Zakaria (PK Pendidikan Khas)

    Setiausaha            

  73. :           Encik Abdul Latiff bin Ahmad (PK Tingkatan 6)

    Penolong Setiausaha      

  74. :           Puan Noraliah binti Ahmad (Guru Kanan Mata Pelajaran Bahasa)

    Ahli Jawatankuasa     

  75. :           Encik Che Yusmadi bin Che Mohamed Yusoff (Guru KananTeknik & Vokasional)

    :           Puan Tadzilah binti Jib (Guru Kanan Kemanusiaan)

    :           Puan Norazlina binti Sahab (Guru Kanan Sains & Matematik)

    :           Puan Azihani binti Dato Ali (YDP PIBG)

    :           Encik Fadzil bin Matt Noor (Guru Disiplin)

    :           Encik Noryusry bin Mansor (Ketua Warden)

    :           Encik Norfaizan bin Torman (Guru 3K)

    :           Puan Norafiza binti Mohamad (Guru SPBT)

    :           Puan Rosazliza binti Rosli (Guru Data APDM)

    :           Puan Noriza binti Md Ali (Guru Data SSDM)

    :           Encik Azlee bin Johar (Penyelaras Bestari)

    :           Puan Razmaliza binti Zabri (Guru Bimbingan Dan Kaunseling)

    :           Encik Asri bin Othman  (Penyelia Asrama)

    :           Ketua Guru Penasihat KRS

    :           Pengurus (Kawalan Keselamatan Sekolah)

    :           Pengurus (Syarikat Pembersihan Kawasan & Bangunan)

    :           Pegawai Perhubungan Sekolah (Polis)

    :           Puan Hatijah binti Undut (Pengusaha Kantin)

    :           Setiausaha PIBG

    1. Jawatankuasa PIBG , PIBK, Sarana dan Protokol (STD 2.7)

     

    Penasihat     

  76. :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)

    Yang Dipertua        

  77. :           Puan Azihani binti Dato Ali

    Timbalan Yang Dipertua     

  78. :           Encik Saidi bin Ahmad

    Setiausaha                

  79. :           Encik Ishak bin Hassan

    Penolong Setiausaha      

  80. :           Encik Zaini bin Kamarudin

    Bendahari           

  81. :           Puan Kartini binti Din

    Setiausaha Sarana Sekolah    

  82. :           Puan Razmaliza binti Zabri (Kaunselor)

    Setiausaha Sarana Sekolah     

  83. :           Encik Ishak bin Hassan (Setiausaha PIBG)

    Ahli Jawatankuasa (Ibu Bapa)   

  84. :           Ajk PIBG

    Ahli Jawatankuasa (Guru)    

  85. :           Puan Noraliah binti Ahmad
  86. :           Puan Fairunnisah binti Ali

    :           Encik Fadzil bin Matt Noor

    :           Puan Hanimaryantie Ezlien binti Gerehan

    :           Puan Siti Rohaini binti Husin

    :           Encik Wan Zamardy bin Zainun

    Protokol        

  87. :           Puan Habsah binti Nordin

    :           Encik Mohd Nazrin bin Saidon

    1. Jawatankuasa Badan Kebajikan Guru Dan Staf (BKGS) 2020/2021 (STD 2.7)

     

    Penasihat                                  :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)

    Pengerusi                                  :           Puan Fairunnisah binti Ali

    Naib Pengerusi                          :           Encik Wira bin Osman

    Setiausaha                                 :           Puan Farah Najwa binti Aziz

    Bendahari                                  :           Puan Wan Noraini binti Wan Ahmad

    Penolong Bendahari                   :           Puan Sharifah Nadera binti Syed Din

    Ahli Jawatankuasa                     :           Puan Mazila binti Hassan

    :           Puan Wan Nor Fazleena binti Aziz

    :           Encik Tc. Faiz Hazizi bin Mohd Fadzil

    :           Puan Siti Azlina binti Md Isa

    :           Encik Ahmad Tamizi bin Kamis

    :           Encik Zulkefle bin Mohd Nor

    :           Encik Mohammad Nasier bin Asri

    :           Encik Abdullah bin Said

    :           Encik Syakirin bin Abdul Aziz

    :           Puan Norasnida binti Ahmad Razi

     

    1. Jawatankuasa Pengurusan Pejabat Dan Pentadbiran Am (STD 2.1)

     

    Pengerusi                                  :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)            Timbalan  Pengerusi                        :           Encik Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)

    Naib Pengerusi I                        :           Encik Fakhrorrazi bin Hj Abd Latif (PK HEM)

    Naib Pengerusi  II                      :           Puan Syarmila binti Ahmad (PK Kokurikulum)

    Naib Pengerusi III                     :           Encik Abdul Latiff bin Ahmad (PK Tingkatan 6)

    Naib Pengerusi IV                      :           Puan Azuralidza binti Zakaria (PK Pendidikan Khas)

    Setiausaha (KPT)                       :           Puan Wan Rokiah binti Wan Jaapar

    :           Puan Rosnaliza binti Zakaria

    Pembantu Tadbir                       :           Puan Puteri Norbaizuri binti Bainon

    P.P. Teknologi Maklumat            :           Encik Tc. Faiz Hazizi bin Mohd Fadzil

    Pembantu Operasi                     :           Puan Wan Nor Fazleena binti Aziz

    :           Puan Norhaniza binti Ahmad

    :           Encik Johari  bin Othman

    :           Puan Juzila binti Ramli

    :           Encik Rahim bin Mat

    Penyelia Asrama                        :           Encik Mohd Asri bin Othman

    Pembantu Makmal                     :           Encik Shahidan bin Shaari

    :           Puan Azumi binti Saadan

    :           Puan Farhah binti Aurani

    :           Encik Abdullah bin Said

    :           Encik Mohd Nabil Fikri bin Zulkifli

    :           Puan Huda binti Setafar

    :           Puan Nur Rabayu binti Sabri

    Pembantu Pengurusan Murid      :           Puan Azirah binti Mohd Hasmi

    :           YM Tunku Nor Akmar binti Tunku Ariffin

    :           Encik Nagahmagentiran A/L Veeraya

    :           Puan Syafiqah Hanum binti Md Sidek

    Pembantu Awam                       :           Encik Mohd Bistamam bin Harun

    Pemandu                                   :           Encik Hakimi bin Omar

    1. Pegawai Perhubungan Sekolah

     

                Pegawai Perhubungan Sekolah   :           Encik Noorhashimi bin Mohd Zain

    1. Jawatankuasa Mesyuarat Guru

     

    Setiausaha                                 :           Puan Nor Azlina binti Mat Ariff

    Penolong Setiausaha                  :           Puan Kamariah binti Mat Ali

    :           Puan Norsalmiza binti Zakaria

    1. Jawatankuasa Pengangkutan

     

                Penyelaras                                :           Puan Syarmila binti Ahmad

    Pemandu                                   :           Encik Hakimi bin Omar

    :           Encik Shahidan bin Shaari

    Ahli Jawatankuasa                     :           Encik Johari bin Othman

    :           Encik Norfaizan bin Torman

    :           Encik Wira bin Osman

    :           Encik Mohd Bistamam bin Harun

    1. Jawatankuasa Pembangunan Sekolah, Pemantauan Kawalan Keselamatan dan

                Pembersihan Kawasan (STD 2.5)

     

    Pegawai Pembangunan Sekolah  :           Puan Mazila binti Hassan

    Setiausaha                                 :           Encik Dziya Auddin bin Che Jusof

    Penolong Setiausaha                  :           Puan Wan Rokiah binti Wan Jaapar

    Ahli Jawatankuasa                     :           Encik Noorhashimi bin Mohd Zain

    :           Puan Rosnaliza binti Zakaria

    :           Encik Shahidan bin Shaari

    :           Encik Mohd Bistamam bin Harun

    :           Encik Nagahmagentiran A/L Veeraya

    :           Encik Mohd Asri bin Othman

    :           Encik Tc. Faiz Hazizi bin Mohd Fadzil (PPTM)

    1. Jawatankuasa Penyelenggaraan Bilik-Bilik / Alatan Khas (STD 2.5)

    Pengerusi                                  :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)            Timbalan  Pengerusi                        :           Encik Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)

    Naib Pengerusi I                        :           Encik Fakhrorrazi bin Hj Abd Latif (PK HEM)

    Naib Pengerusi  II                      :           Puan Syarmila binti Ahmad (PK Kokurikulum)

    Naib Pengerusi III                     :           Encik Abdul Latiff bin Ahmad (PK Tingkatan 6)

    Naib Pengerusi IV                      :           Puan Azuralidza binti Zakaria (PK Pendidikan Khas)

    Setiausaha                                 :           Encik Shahari bin Samah

    Penolong  Setiausaha                 :           Puan Nor Azlina binti Mat Ariff

    • Dewan Besar

    Ketua                                        :           Encik Noorhashimi bin Mohd Zain

    Ahli Jawatankuasa                     :           Encik Dziya Auddin bin Che Jusof

    :           Puan Nurhafizah binti Khalif

    :           Puan Wan Rokiah binti Wan Jaapar

    :           Encik Shahidan bin Shaari

    :           Encik Mohd Bistamam bin Harun

    :           Pekerja Perkhidmatan Kebersihan Kawasan Swasta

    • Bilik Olimpik & Komanwel

    Ketua Bilik Olimpik                     :           Puan Faridatul Zarina binti Mohd Zain

    Penolong                                   :           Puan Nurhafizah binti Khalif

    :           Semua Setiausaha Unit

    Ketua Bilik Komanwel                 :           Puan Tadzilah binti Jib

    Ahli Jawatankuasa                     :           Puan Noriza binti Md Ali

    :           Puan Wan Rokiah binti Wan Jaapar

    :           Pekerja Perkhidmatan Kebersihan Kawasan Swasta

    • Surau

    Ketua                                        :           Encik Noryusry bin Mansor

    Ahli Jawatankuasa                     :           Encik Zaini bin Kamaruddin

    :           Puan Norsalmiza binti Zakaria

    :           Puan Maslina binti Othman

    :           Encik Shahari bin Samah

    :           Encik Ishak bin Hassan

    • Bilik Pendidikan Islam

    Ketua                                        :           Puan Norsalmiza binti Zakaria

    Ahli Jawatankuasa                     :           Semua Guru Pendidikan Islam

    • Makmal Komputer

    Ketua                                        :           Puan Sharifah Nadera binti Syed Din

    Ahli Jawatankuasa                     :           Encik Azlee bin Johar

    :           Encik Tc. Faiz Hazizi bin Mohd Fadzil

    • Bilik Matematik

    Ketua                                        :           Puan Kartini binti Din

    Ahli Jawatankuasa                     :           Semua Guru Matematik

    • Makmal Sains Teras

    Ketua                                        :           Encik Shahari bin Samah

    Ahli Jawatankuasa                     :           Semua Guru Sains

    :           Semua Pembantu Makmal

    • Makmal Sains Tulen

    Ketua                                        :           Encik Azlee bin Johar (Ketua Panitia Kimia)

    :           Cik Chen Sang Ling (Ketua Panitia Fizik)

    :           Encik Amizal bin Abdul Razak (Ketua Panitia Biologi)

    Ahli Jawatankuasa                     :           Semua Pembantu Makmal

    • Bengkel Reka Bentuk Teknologi

    Ketua                                        :           Puan Nur Hidayah binti Adnan

    Ahli Jawatankuasa                     :           Semua Guru RBT

    • Bilik Guru / Bilik Rehat Guru

    Ketua                                        :           Puan Norasnida binti Ahmad Razi

    Penolong                                   :           Encik Masrizal bin Mohd Zin

    Ahli Jawatankuasa                     :           Semua Guru

    (k)       Bengkel MPV ,  SnRT & PVMA

    Ketua                                        :           Puan Nurhafizah binti Khalif (Seni Reka Tanda)

    :           Puan Faridatul Zarina binti Mohd Zain

    (Penyediaan Makanan)

    :          Puan Noriza binti Md Ali

    Ahli Jawatankuasa                     :           Encik Johari bin Othman

    • Bilik PSV

    Ketua                                       :           Encik Fadzil bin Matt Noor

    :           Encik Mazlan bin Bakar

    • Bilik Kesihatan

    Ketua                                        :           Puan Nor Azlina binti Mat Ariff

    Ahli Jawatankuasa                     :           Semua Jawatankuasa Kesihatan dan Rawatan

    • Bilik SPBT (BOSS)

    Ketua                                        :           Puan Norafiza binti Mohamad

    AhliJawatankuasa                       :           Semua Jawatankuasa SPBT

    • Bilik Kaunseling

    Ketua                                        :           Puan Razmaliza binti Zabri

    (p)       Bilik Peperiksaan

    Ketua                                        :           Puan Nurhafizah binti Khalif

    Ahli Jawatankuasa                     :           Semua Jawatankuasa Peperiksaan dan Penilaian

    (q)       Bilik Kuliah Tingkatan 6

    Ketua                                        :           Puan Normiwati binti Mat Nor

    Ahli Jawatankuasa                     :           Semua Guru Tingkatan 6

    (r)        Bilik Gim

    Ketua                                        :           Encik Azizul bin Abidin

    Ahli Jawatankuasa                     :           Semua Jurulatih SSN

    (s)       Makmal Sains Sukan

    Ketua                                        :           Encik Mohammad Nasier bin Asri

    Ahli Jawatankuasa                     :           Semua Guru Sains Sukan

    (t)        Bilik Pengawas

    Ketua                                        :           Encik A’amar bin Hashim

    AhliJawatankuasa                       :           Semua Jawatankuasa Pengawas

    (u)       Stor Sukan/Stor PJPK

    Ketua                                        :           Encik Parthiban A/L Selaya

    :           Encik Mohd Nazrin bin Saidon

    (v)       Komputer & Projektor LCD

    Ketua                                        :           Puan Sharifah Nadera binti Syed Din

    Ahli Jawatankuasa                     :           Semua Guru ICT

    :           Encik Tc. Faiz Hazizi bin Mohd Fadzil

    :           Semua Pembantu Am Pejabat

    (w)      Siaraya

    Ketua                                        :           Encik Noorhashimi bin Mohd Zain

    Ahli Jawatankuasa                     :           Encik Amizal bin Abdul Razak

    :           Encik Rahim bin Mat

    :           Encik Shahidan bin Shaari

    :           Encik Mohd Bistamam bin Harun

    (x)       Makmal Reka Cipta

    Ketua                                        :           Encik Noorhashimi bin Mohd Zain

    Ahli Jawatankuasa                     :           Semua Guru Reka Cipta

    (y)       Bilik PPKI                                                       

    Ketua                                        :           Puan Kamariah binti Mat Ali

    Ahli Jawatankuasa                     :           Semua Guru PPKI

    (z)       Bilik Jurulatih Sepenuh Masa

    Ketua                                        :           Encik A’amar bin Hashim

    Ahli Jawatankuasa                     :           Semua Jurulatih SSN

    (ab)     Galeri SSN

    Ketua                                        :           Encik Azizul bin Abidin

    Ahli Jawatankuasa                     :           Puan Nurhafizah binti Khalif

    :           Puan Nor Azieyantie binti Aziz

    :           Semua Jurulatih Sepenuh Masa

    (ac)     Bilik Rehat Pekerja                :           Encik Mohd Bistamam bin Harun

    (ad)     Anjung Informasi

    Ketua                                        :           Puan Fairunnisah binti Ali (SU Kurikulum)

    :           Cik Nuramira binti Azemi (SU HEM)

    :           Encik Zulkefle bin Mohd Nor (SU Kokurikulum)

    :           Puan Farah Najwa binti Aziz (SU Tingkatan 6)

    :           Puan Norhafiza binti Zawri (SU PPKI)

    (ae)     Pengurusan Khemah              :           Encik Ahmad Tamizi bin Kamis

    :           Encik Zulkefle bin Mohd Nor

    (af)      Bilik Muzik                              :           Puan Norasnida binti Ahmad Razi

    :           Encik Mazlan bin Bakar

    (ag)     Future Classroom                   :           Puan Mazila  binti Hassan

    :           Semua GKMP

    :           Semua Ketua Panitia

    1. Jawatankuasa Dokumentasi dan Profil Sekolah

    Pengerusi                                  :           Puan Tadzilah binti Jib

    Ahli Jawatankuasa                     :           Setiausaha setiap program sekolah (Laporan)

    :           Puan Nor Azieyantie binti Aziz

    :           Encik Syakirin bin Abdul Aziz (Jurufoto)

    :           Encik Masrizal bin Mohd Zin (Jurufoto)

    :           Cik Hasmee Heryanti binti Abdul Ghani (Jurufoto)

    :           Encik Tc. Faiz Hazizi bin Mohd Fadzil

    1. Jawatankuasa Keutuhan Dan Tadbir Urus (STD 2.1)

     

    Pengerusi                                  :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)            Timbalan  Pengerusi                        :           Encik Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)

    Naib Pengerusi I                        :           Encik Fakhrorrazi bin Hj Abd Latif (PK HEM)

    Naib Pengerusi  II                      :           Puan Syarmila binti Ahmad (PK Kokurikulum)

    Naib Pengerusi III                     :           Encik Abdul Latiff bin Ahmad (PK Tingkatan 6)

    Naib Pengerusi IV                      :           Puan Azuralidza binti Zakaria (PK Pendidikan Khas)

    Setiausaha                                 :           Puan Tadzilah binti Jib

    Ahli Jawatankuasa                     :           Puan Norazlina binti Sahab

    :           Puan Noraliah binti Ahmad

    :           Encik Che Yusmadi bin Che Mohd Yusoff

    :           Encik Wira bin Osman

    :           Puan Razmaliza binti Zabri

    :           Puan Fairunnisah binti Ali

    :           Puan Wan Rokiah binti Wan Jaapar