Jawatankuasa Induk HEM

  1. Jawatankuasa Induk Unit HEM 2019 (STD 3.3.1)

 

Pengerusi :          Encik Rose Aza bin Che Arifin
Timbalan Pengerusi :          Encik Rosli bin Osman
Naib Pengerusi 1 :          Encik Mahizan bin Mustafa
Naib Pengerusi 2 :          Puan Che Saodah binti Ibrahim
Naib Pengerusi 3 :          Encik Abdul Latiff bin Ahmad
Naib Pengerusi 4 :          Puan Azuralidza binti Zakaria
Penyelaras :          Puan Tadzilah binti Jib
Setiausaha :          Cik Nuramira binti Azemi
Pen. Setiausaha :          Puan Munirah binti Zulkifli
 

Ahli Jawatankuasa

Lembaga Tatatertib Pelajar :          Puan Habsah binti Nordin
Disiplin :          Encik Fadzil bin Matt Nor
Bimbingan dan Kaunseling / PRS :          Encik Ahmad Nasir bin Mahidin
Pembangunan Insan (SEJATI) :          Puan Normiwati binti Mohd Nor
Pengawas :          Encik Ishak bin Hassan
SPBT / Kelab SPBT :          Puan Norafiza binti Mohamad
Biasiswa :          Puan Nur Hidayah binti Adnan
Asrama :          Encik Noryusry bin Mansor
Kemasukan dan Pendaftaran  Pelajar :          Penyelaras Tingkatan 1, 2, 3, 4, 5, 6 dan PPKI
Retan Bulanan dan Buku Kedatangan :          Puan Noor Zariena binti Mohd Samsuddin
Keceriaan Kelas :          Puan  Wan Noraini binti Wan Ahmad
Kebajikan dan Takaful Pelajar :          Puan Asiah binti Abdul Wahab
Kantin :          Puan Suzana binti Baharom
Kesihatan dan Rawatan Pelajar :          Puan Noor Azlina binti Ahmad
PPDa :          Puan Kartini binti Din
SLAD :          Puan Faridatul Zarina binti Mohd Zain
PROSTAR :          Puan Sharifah Nadera binti Syed Din
Kelab Pencegahan Jenayah :          Encik Azlee bin Johar
Data APDM :          Puan Rosazliza binti Rosli
Data SSDM :          Puan Noriza binti Md Ali
Fail Peribadi Pelajar :          Encik Ahmad Nasir bin Mahidin
Guru Penyayang :          Puan Razmaliza binti Zabri
3K / Sekolah Selamat :          Encik Norfaizan bin Torman
e-PIDP :          Puan Norsalmiza binti Zakaria

 

 

  1. Lembaga Tatatertib (STD 3.3.2.1)

 

Setiausaha :         Puan Habsah binti Nordin
Penolong Setiausaha :          Encik Azahar bin Razak
   
Ahli Jawatankuasa
Ketua Guru Disiplin :          Encik Fadzil bin Matt Nor
Setiausaha HEM :          Cik Nuramira binti Azemi
Ketua Warden :          Encik Noryusry bin Mansor
Kaunselor :          Puan Razmaliza binti Zabri
Kaunselor :          Encik Ahmad Nasir bin Mahidin
Guru Pendidikan Islam :          Puan  Maslina binti Othman
Guru PPDa :          Puan Kartini binti Din
Guru Tingkatan :          Semua Guru Tingkatan (Ikut Kes)
Wakil PIBG :          Encik Ishak bin Hassan
Wakil Jurulatih :          Encik A’amar bin Hashim (Ikut Kes)

 

  1. Jawatankuasa Disiplin (STD 3.3.2.1)

 

Setiausaha :  Encik Fadzil bin Matt Nor
Penolong Setiausaha :          Puan Norsalmiza binti Zakaria
   
Ahli Jawatankuasa
Sahsiah / Rokok :          Encik Mohd Nazrin bin Saidon
Kenderaan Bermotor :          Encik Ishak bin Hassan
Ponteng / Buku Pergerakan Pelajar :          Puan Nor Wahida binti Salim

:          Puan Nur Hidayah binti Adnan

Vandalisme :          Encik Mazlan bin Bakar
  :          Puan Syafiza binti Ibrahim
Penampilan ( Pakaian / Rambut) :          Encik Azahar bin Razak

:          Puan Siti Rohaini binti Husin

Berpasangan / HEP Perempuan :          Puan Norsalmiza binti Zakaria

:          Puan Habsah binti Nordin

Atlet Sekolah Sukan Negeri :          Encik Muhammad  Nasier bin Asri

:          Puan Noriza binti Md Ali

 

  1. 4. Jawatankuasa Bimbingan Dan Kaunseling/ PRS (STD 3.3.6)

 

Setiausaha :          Puan Razmaliza binti Zabri
Penolong Setiausaha :          Encik Ahmad Nasir bin Mahidin
Ahli Jawatankuasa :          Puan Nurul Azwa binti Hamzah
  :          Encik Noryusry bin Mansor

 

  1. Jawatankuasa Pengawas (STD 3.3.2.1)

 

Setiausaha :         Encik Ishak bin Hassan
Penolong Setiausaha :         Encik A’amar bin Hashim
Ahli Jawatankuasa :         Puan Wan Noraini binti Wan Ahmad
  :         Cik Chen Sang Ling

:         Puan Noor Azlina binti Ahmad

:         Puan Nor Azlina binti Mat Ariff

 

  1. Jawatankuasa Skim Pinjaman Buku Teks (SPBT) / Kelab SPBT (STD 3.3.5.1)

 

Setiausaha :       Puan Norafiza binti Mohamad
Penolong Setiausaha :       Puan Nor Wahida binti Salim
Ahli Jawatankuasa :       Puan Wan Noraini binti Wan Ahmad
:       Semua Guru Tingkatan
 
  1. Jawatankuasa Biasiswa / KWAMP (STD 3.3.5.1)

 

Setiausaha :      Puan Nur Hidayah binti Adnan
Ahli Jawatankuasa
Biasiswa Sukan / KWAPM :      Puan Noriza binti Md Ali
BKP Tingkatan  1 :      Puan Nur Hidayah binti Adnan
BKP Tingkatan  2 dan 3 :      Puan Nor Wahida binti Salim
BKP Tingkatan  4 dan 5 :      Encik Masrizal bin Mohd Zin
BKP Tingkatan 6 :      Puan Siti Rohaini binti Husin
Biasiswa Pendidikan Khas :      Cik Hasmee Heryanti binti Abdul Ghani

 

  1. Jawatankuasa Asrama (STD 3.3.5.1)

 

Setiausaha / Ketua Warden :       Encik Noryusry bin Mansor
Pen. Setiausaha / Warden :       Puan Nor Azieyantie binti Aziz
Bendahari / Penyelia Asrama :       Encik Mohd Asri bin Othman
Ahli Jawatankuasa :       Encik Muhammad  Nasier bin Asri (Warden)
:       Puan Habsah binti Nordin (Warden)

:       Puan Noriza binti Md Ali

:       Puan Razmaliza binti Zabri
:       Encik Ahmad Nasir bin Mahidin

:       Puan Nurhafizah binti Khalif

:       Puan Mazila binti Hassan

:       Encik Zaini bin Kamarudin

:       Puan Maslina binti Othman

:       Puan Norsalmiza binti Zakaria

:       Encik Azizul bin Abidin
:       Encik A’amar bin Hashim
:       Encik Wan Zamardy bin Zainun
:       Encik Parthiban A/L Selaya
:       Encik Wira bin Osman

 

  1. Jawatankuasa Kemasukan Dan Pendaftaran Pelajar (STD 3.3.1.1)

 

Setiausaha :     Semua Penyelaras Tingkatan
Penolong Setiausaha :     Semua Guru Tingkatan

 

  1. Jawatankuasa Retan Bulanan(STD 3.3.1.1)

 

Setiausaha :      Puan Noor Zariena binti Mohd Samsuddin
Penolong Setiausaha :      Puan Azmaliza binti Alias
Ahli Jawatankuasa :      Penyelaras Tingkatan
:      Semua Guru Tingkatan

 

  1. Jawatankuasa Keceriaan Kelas (STD 3.3.3.1)

 

Setiausaha  :       Puan Wan Noraini binti Wan Ahmad
Penolong Setiausaha  :       Penyelaras Tingkatan
Ahli Jawatankuasa  :       Guru Tingkatan
 
  1. Jawatankuasa Kebajikan Dan Takaful Pelajar (STD 3.3.5.1)

 

Setiausaha :      Puan Asiah binti Abd Wahab
Penolong Setiausaha :      Encik Zaini bin Kamarudin
Ahli Jawatankuasa :      Encik Ahmad Nasir bin Mahidin

:      Puan Norhafiza binti Zawri

:      Guru Tingkatan
 
  1. Jawatankuasa Kantin (3.3.4.1)

 

Setiausaha :      Puan Suzana binti Baharom
Penolong Setiausaha :      Puan Hanimaryantie Ezlien binti Gerehan
Ahli Jawatankuasa :      Puan Aiza binti Azizan
 
  1. Jawatankuasa Kesihatan Dan Rawatan Pelajar (STD 3.3.4.1)

 

Setiausaha :     Puan Noor Azlina binti Ahmad
Penolong Setiausaha :     Puan Rohana binti Ahmad
Ahli Jawatankuasa :     Puan Rosliza binti Rooslan
 
  1. Jawatankuasa PPDa (STD 3.3.4.1)

 

Setiausaha :    Puan Kartini binti Din
Penolong Setiausaha :    Encik Ahmad Nasir bin Mahidin
Ahli Jawatankuasa :    Puan Hazila binti Hassan

 

 

  1. Jawatankuasa SLAD (STD 3.3.4.1)

 

Setiausaha :    Puan Faridatul Zarina binti Mohd Zain
Penolong Setiausaha :    Cik Chen Sang Ling

 

  1. Jawatankuasa PROSTAR (STD 3.3.4.1)

 

Setiausaha :    Puan Sharifah Nadera binti Syed Din
Penolong Setiausaha :    Puan Azmaliza binti Alias

 

  1. Jawatankuasa Kelab Pencegahan Jenayah (STD 3.3.3.1)

 

Setiausaha :     Encik Azahar bin Razak
Penolong Setiausaha :     Encik Syakirin bin Abd Aziz
 

 

 
  1. Jawatankuasa Data APDM (STD 3.3.2.1)

 

Setiausaha :      Puan Rosazliza binti Rosli
Penolong Setiausaha :      Puan Norafiza binti Mohamad
Ahli Jawatankuasa :      Penyelaras Tingkatan
:      Guru Tingkatan

 

  1. Jawatankuasa Data SSDM (STD 3.3.2.1)

 

Setiausaha :       Puan Noriza binti Md Ali
Penolong Setiausaha :       Puan Syafiza binti Ibrahim
Ahli Jawatankuasa :       Semua Guru Disiplin

 

  1. Jawatankuasa Fail Peribadi Pelajar (STD 3.3.1.1)

 

Setiausaha :      Encik Ahmad Nasir bin Mahidin
Ahli Jawatankuasa :      Semua Penyelaras Tingkatan
:      Semua Guru Tingkatan

 

  1. Jawatankuasa 3K / Sekolah Selamat (STD 3.3.3.1)

 

Setiausaha :      Encik Norfaizan bin Torman
Penolong Setiausaha :      Encik Ahmad Nasir bin Mahidin
Ahli Jawatankuasa :      Semua Penyelaras Tingkatan
:      Semua Guru Tingkatan
:      Encik Mohd Nabil Fikri bin Zulkifli
:      Encik Mohd Bistaman bin Harun
 
  1. Jawatankuasa Program Murid Berisiko Cicir (GPMBC) Dan Peningkatan Enrolmen Menengah Atas (EMA) Dan Peningkatan Enrolmen Murid Menengah (JPEM) (STD 3.3.6.1)

 

Pengerusi :     Encik Rose Aza bin Che Arifin
  Timbalan Pengerusi :     Encik Rosli bin Osman
  Naib Pengerusi 1 :     Encik Mahizan bin Mustafa
  Naib Pengerusi 2 :     Puan Che Saodah binti Ibrahim
  Naib Pengerusi 3 :     Encik Abdul Latiff bin Ahmad
  Naib Pengerusi 4 :     Puan Azuralidza binti Zakaria
  Penyelaras :     Encik Ahmad Nasir bin Mahidin
  Naib Penyelaras

 

 

 

 

:     Penyelaras Tingkatan 1

:     Penyelaras Tingkatan 2

:     Penyelaras Tingkatan 3

:     Penyelaras Tingkatan 4

:     Penyelaras Tingkatan 5

  Setiausaha

Pen Setiausaha

Setiausaha HEM

Guru Data

Guru APDM

Guru Disiplin

:     Puan Razmaliza binti Zabri

:     Puan Syafiza binti Ibrahim

:     Cik Nuramira binti Azemi

:     Puan Noriza binti Md Ali

:     Puan Rosazliza binti Rosli

:     Encik Fadzil bin Matt Nor

 :     Puan Norsalmiza binti Zakaria  
  :    Puan Habsah binti Nordin  
   Pegawai Perhubungan Sekolah :     Datin Salina binti Bakri  
  :     Puan Kartini binti Din (Guru PPDa)  
Ajk Tingkatan

 

 

 

 

 

Pegawai Perhubungan Sekolah

Agensi Luar

:     Guru Tingkatan 1

:     Guru Tingkatan 2

:     Guru Tingkatan 3

:     Guru Tingkatan 4

:     Guru Tingkatan 5

 

:     Puan Inspektor Rosmawati binti Mat Nor

 

:     YDP PIBG

:     NYDP PIBG

:     Pengarah Jabatan Kebajikan Masyarakat

:     Pengarah MAIPs

:     Pengerusi JKK Taman/Kampung

 

 
  1. Jawatankuasa Program SEJATI (STD 3.3.6.1)

 

Penyelaras :     GKMP Bahasa
Penolong Penyelaras :     Puan Razmaliza binti Zabri
:     Encik Ahmad Nasir bin Mahidin
Setiausaha Sejati :     Puan Normiwati binti Mohd Nor
Pengerusi Sejati 1 :     Encik Shahari bin Samah
Setiausaha Sejati 1 :     Encik Mohd Nazrin bin Saidon
Pengerusi Sejati 2 :     Encik Noorhizan bin Abdullah
Setiausaha Sejati 2 :     Puan Syafiza binti Ibrahim
Pengerusi Sejati 3 :     Puan Suzana binti Baharom
Setiausaha Sejati 3 :     Puan Munirah binti Zulkifli
Pengerusi  Sejati 4 :     Encik Ishak bin Hassan
Setiausaha Sejati 4 :     Puan Noor Zariena binti Mohd Samsuddin
Pengerusi  Sejati 5 :     Puan Noor Azlina binti Ahmad
Setiausaha Sejati 5 :     Puan Azmaliza binti Alias
Pengerusi  Sejati 6 :     Puan Mazila binti Hassan
Setiausaha Sejati 6 :     Puan Nor Hashima binti Wahab
Pengerusi  Sejati 7 :     Puan Aiza binti Azizan
Setiausaha Sejati 7 :     Puan Hazila binti Hassan
   
  1. Jawatankuasa Guru Penyayang (STD 3.3.6.1)

 

Setiausaha :    Puan Razmaliza binti Zabri
Penolong Setiausaha :    Encik Ahmad Nasir bin Mahidin
Ahli Jawatankuasa :    Semua Guru

 

  1. Jawatankuasa e-PIDP (STD 3.3.2)

 

Pengerusi :      Encik Rose Aza bin Che Arifin
Timbalan Pengerusi :      Encik Rosli bin Osman
Naib Pengerusi 1 :      Encik Mahizan bin Mustafa
Naib Pengerusi 2 :      Puan Che Saodah binti Ibrahim
Naib Pengerusi 3 :      Encik Abdul Latiff bin Ahmad
Naib Pengerusi 4 :      Puan Azuralidza binti Zakaria
Setiausaha :      Puan Norsalmiza binti Zakaria
Penolong Setiausaha :      Puan Razmaliza binti Zabri
Ahli Jawatankuasa
Semua AJK Disiplin :      Encik Ishak bin Hassan
  :      Encik Mazlan bin Bakar
  :      Encik Mohd Nazrin bin Saidon

:      Encik Azahar bin Razak

:      Encik Fadzil bin Matt Nor

   
  1. Jawatankuasa Pelaksanaan Sarana Ibu Bapa Dan Sarana Sekolah Peringkat Sekolah Tahun 2019 (STD 2.7.1 )

 

Jawatankuasa Induk

 

Pengerusi :       Encik Rose Aza bin Che Arifin
Timbalan Pengerusi 1 :       Puan Azihani binti Dato’ Ali (YDP PIBG)
Timbalan Pengerusi 2 :       Encik Mahizan bin Mustafa
Naib Pengerusi 1 :       Encik Rosli bin Osman
Naib Pengerusi 2 :       Puan Che Saodah binti Ibrahim
Naib Pengerusi 3 :       Encik Abdul Latiff bin Ahmad
Naib Pengerusi 4 :       Puan Azuralidza binti Zakaria
Setiausaha :       Encik Azahar bin Razak (Pegawai Perhubungan

Sekolah)

Ahli Jawatankuasa                    :       Encik Ishak bin Hassan (Setiausaha PIBG)
  :       Puan Fairunnisah binti Ali (Setiausaha Kurikulum)
  :       Cik Nuramira binti Azemi (Setiausaha HEM)
  :       Puan Sharifah Nadera binti Syed Din (Guru Data)
  :       Puan Razmaliza binti Zabri (Kaunselor)
  :       Encik Ahmad Nasir bin Mahidin (Kaunselor)

 

Jawatankuasa Kerja Sarana Sekolah (STD 2.7.1 )

 

Pengerusi :          Encik Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)
Setiausaha :          Encik Ahmad Nasir bin Mahidin (Kaunselor)
Bendahari :          Encik Azizan bin Che Omar (Ketua PT)
Ahli Jawatankuasa :          Puan Sharifah Nadera binti Syed Din

(Guru Data)

  :          Encik Che Yusmadi bin Che Mohamed Yusoff

(Setiausaha JK Fizikal Sekolah)

  :          Puan Habsah binti Nordin (Setiausaha JK

Kecemerlangan PT3)

  :          Puan Sharifah Nadera binti Syed Din

(SU Peningkatan Prestasi T4 dan T5)

  :          Encik Norfaizan bin Torman

(SU 3K/Keselamatan Sekolah)

  :          Encik Ishak bin Hassan (Setiausaha PIBG)
  :          Encik Parthiban A/L Selaya (SU Sukan)
  :          Encik Fadzil bin Matt Nor (SU JK Disiplin)
  :          Encik Noryusry bin Mansor (Ketua Warden)

 

      Jawatankuasa Kerja Sarana Ibu Bapa 2018/2019 (STD 2.7.1 )

 

      Pengerusi :       Puan Azihani binti Dato’ Ali (YDP PIBG)
      Naib Pengerusi :       Encik Rosli bin Osman (PK HEM)
      Setiausaha :       Encik Ishak bin Hassan (Setiausaha PIBG)
      Bendahari :       Puan Kartini binti Din (Bendahari PIBG)
      Ahli Jawatankuasa :       Encik Norzaidi bin Nyan (Naib Yang DiPertua PIBG)
  :       Encik Ahmad Nasir bin Mahidin (Kaunselor)
  :       Puan Siti Rohaini binti Husin (AJK PIBG)
  :       GKMP Bahasa (AJK PIBG)
  :       Encik Azahar bin Razak (AJK PIBG)
  :       Puan Hazila binti Hassan (AJK PIBG)
  :       Encik Jamal bin Selamat (AJK PIBG)
  :       Encik Sazali  bin Ramli (AJK PIBG)
  :       Encik Salim bin Dahaman (AJK PIBG)
  :       Encik Saidi bin Ahmad (AJK PIBG)
  :       Puan Zaiton binti Saad (AJK PIBG)
  :       Inspektor Rosmawati binti Mat Nor (Pengawai

Perhubungan Sekolah PDRM)

  :       Pengerusi Alumni

 

      Jawatankuasa Kerja Sarana Ibu Bapa 2019/2020 (STD 2.7.1 )

 

    Pengerusi   :                                                       (Yang DiPertua PIBG)
    Naib Pengerusi   :                                                       (PK HEM)
    Setiausaha   :                                                       (Setiausaha PIBG)
    Bendahari   :                                                       (Bendahari PIBG)
    Ahli Jawatankuasa   :                                                     (Naib Yang DiPertua PIBG)
    :                                                        (Kaunselor)
    :                                                        (AJK PIBG)
    :                                                        (AJK PIBG)
    :                                                        (AJK PIBG)
    :                                                        (AJK PIBG)
    :                                                        (AJK PIBG)
    :                                                        (AJK PIBG)
    :                                                        (AJK PIBG)
    :                                                        (AJK PIBG)
    :                                                        (AJK PIBG)
    :                                                        (AJK PIBG)
    :       Inspektor Rosmawati binti Mat Nor (Pengawai

Perhubungan Sekolah PDRM)

    :       Pengerusi Alumni

 

         Jawatankuasa Kumpulan Sokongan Ibu Bapa (KSIB) (STD 2.7.1 )

 

Pengerusi                                     :           (Yang DiPertua PIBG)

Naib Pengerusi                              :           Encik Rosli bin Osman (PK HEM)

Setiausaha                                    :           Dilantik dalam Mesyuarat  Jawatankuasa

Bendahari                                     :           Puan Kartini binti Din (Bendahari PIBG)

Ahli Jawatankuasa                         :           Ibu Bapa yang dilantik