Jawatankuasa Induk Kokurikulum

  1. Jawatankuasa Induk Kokurikulum Tahun 2019 (STD 3.2.1.1)

 

Pengerusi                         :           Encik Rose Aza bin Che Arifin ( Pengetua)

Naib Pengerusi                  :           Puan Che Saodah binti Ibrahim (PK Kokurikulum)

:           Tuan Haji Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)

:           Tuan Haji Rosli bin Osman (PK HEM)

:           Encik Abdul Latiff bin Ahmad (PK Tingkatan 6)

:           Puan Azuralidza binti Zakaria (PK Pendidikan Khas)

Penyelaras                       :           GKMP Bahasa

Setiausaha Kokurikulum     :           Encik Zulkefle bin Mohd Nor

Pen. S/U Kokurikulum        :           Encik Muhammad Nasier bin Asri

Setiausaha Sukan              :           Encik Parthiban A/L Selaya

AJK                                  :           Guru Kokurikulum Tingkatan 6

:           Penyelaras Sukan dan Permainan

:           Penyelaras Kelab dan Persatuan

:           Penyelaras Badan Beruniform

 

  1. Badan Beruniform (STD 3.2.3.1)

 

         Penyelaras                     :           Puan Normiwati Binti Mat Nor

 

  1. PENGAKAP :           Cik Nuramira binti Azemi

:           Puan Munirah binti Zulkifli

 

  1. BSMM :                        Encik Shahari bin Samah

:                        Puan Nur Farah Nini binti Hashim

:                        Puan Rosazliza binti Rosli

 

  1. KADET POLIS :                        Encik Syakirin bin Abdul Aziz

:                        Puan Rohana binti Ahmad

 

  1. KADET REMAJA :                        Puan Maslina binti Othman

SEKOLAH             :                        Puan Norsalmiza binti Zakaria

:                        Encik Azlee bin Johar

 

  1. PENGAKAP :                        Encik Ishak bin Hassan

KELANA               :                        Encik Azahar bin Razak

:                        Puan Fairunnisah binti Ali

:                        Puan Nor Hashima binti Wahab

:                        Puan Lee Chooi Peng

 

  1. PENGAKAP PPKI   :                        Encik Norfaizan bin Torman

:                        Semua Guru PPKI

 

  1. PENYELARAS KELAB DAN PERSATUAN (STD 3.2.2.1)

 

Penyelaras                     :           Encik Amizal bin Abdul Razak

 

  1. Kelab Keselamatan Jalan Raya

:           Datin Salina Binti Bakri

:           Puan Kartini Binti Din

 

  1. Pelaburan, Pengguna Dan Kelab Usahawan Muda

:           Puan Wan Noraini Binti Wan Ahmad

:           Puan Azmaliza Binti Alias

 

  1. Pendidikan Seni Visual

:           Encik Fadzil Bin Matt Noor

:           Encik Mazlan Bin Bakar

 

  1. Bahasa Melayu :           Puan Norafiza Binti Mohamad

:           Puan Nor Wahida Binti Salim

 

  1. Pendidikan Islam

:           Puan Norsalmiza Binti Zakaria

:           Puan Maslina Binti Othman

:           Encik Zaini Bin Kamarudin

:           Encik Noryusry Bin Mansor

 

  1. Koperasi Sekolah

:           Encik Basaruddin Bin Ahmad

:           Encik Masrizal Bin Mohd Zin

:           Puan Nurul Azwa Binti Hamzah

 

  1. Reka Cipta & Seni Reka Tanda

:           Encik Noorhashimi Bin Mohd Zain

:           Puan Nurhafizah Binti Khalif

 

  1. Sains Rumah Tangga (SnRT)

:           Puan Faridatul Zarina Binti Mohd Zain

:           Puan Noriza Binti Md Ali

 

  1. Komputer

:           Encik Azlee Bin Johar

:           Puan Sharifah Nadera Binti Syed Din

 

  1. Muzik Dan Kesenian

:           Encik Mazlan Bin Bakar

:           Puan Nur Hidayah Binti Adnan

:           Encik Basaruddin Bin Ahmad

 

  1. Sains Dan Matematik

:           Puan Noor Zariena  Binti Mohd Samsuddin

:           Encik Shahari Bin Samah

 

  1. Bahasa Inggeris

:           Puan Noor Azlin Binti Hazizi

:           Puan Nor Azieyantie Binti Aziz

:           Encik Syakirin Bin Abdul Aziz

 

  1. Pelancongan, Rekreasi Dan Alam Sekitar

:           Puan Suzana Binti Baharom

:           Puan Mazila Binti Hassan

 

  1. Perpaduan, Rukun Negara Dan RiMUP

:           Puan Nor Azlina Binti Mat Ariff

:           Cik Hasmee Heryanti Binti Abd Ghani

 

  1. Kerjaya                 :           Encik Ahmad Nasir Bin Mahidin

:           Puan Razmaliza Binti Zabri

 

  1. Skim Pinjaman Buku Teks (SPBT)

:           Puan Norafiza Binti Mohamad

:           Puan Norwahida Binti Salim

:           Puan Wan Noraini Binti Wan Ahmad

 

  1. Kejara PPKI           :           Puan Hazila Binti Hassan

:           Semua Guru PPKI

  1. Majlis Sukan Sekolah (STD 3.2.4)

 

Pengerusi                                     :           Encik Rose Aza bin Che Arifin ( Pengetua)

Naib Pengerusi                              :           Puan Che Saodah binti Ibrahim (PK Kokurikulum)

:           Tuan Haji Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)

:           Tuan Haji Rosli bin Osman (PK HEM)

:           Encik Abdul Latiff bin Ahmad (PK Tingkatan 6)

:           Puan Azuralidza binti Zakaria (PK Pendidikan Khas)

Penyelaras                                   :           Encik Che Yusmadi bin Che Mohamed Yusoff

Setiausaha Kokurikulum                 :           Encik Zulkefle bin Mohd Nor

Setiausaha Sukan              :           Encik Parthiban A/L Selaya

Pen. Setiausaha Sukan                   :           Puan Habsah binti Nordin

Penyelaras Data SSN                     :           Encik Wan Zamardy bin Zainun

Penolong Penyelaras Data SSN       :           Encik Wira bin Osman

AJK                                              :           Guru Kokurikulum Tingkatan 6

:           Guru Kokurikulum Pendidikan Khas

:           Penyelaras Sukan dan Permainan

:           Ketua Guru Rumah Sukan

:           Penyelaras Unit Beruniform

:           Semua Jurulatih Sepenuh Masa

 

  1. Penyelaras Sukan Dan Permainan (STD 3.2.4.1)

 

         Penyelaras                     :           Puan Habsah Binti Nordin

 

  1. Bola Sepak :           Encik Azizul Bin Abidin

:           Encik Azahar Bin Razak

 

  1. Hoki :           Encik Wira Bin Osman

:           Encik Mohd  Nazrin Bin Saidon

:           Puan Nor Azieyantie Binti Aziz

 

  1. Badminton :           Encik A’amar Bin Hashim

:           Encik Zulkefle Bin Mohd Nor

 

  1. Sepak Takraw             :           Encik Wan Zamardy Bin Zainun

:           Encik Noryusry Bin Mansor

 

  1. Bola Jaring :           Puan Habsah Binti Nordin

:           Cik Nuramira Binti Azemi

 

 

  1. Olahraga :           Encik Parthiban A/L Selaya

:           Encik Muhammad Nasier Bin Asri

:           Puan Noriza Binti Md Ali

 

  1. Sukan-Sukan Lain :           Puan Noriza Binti Md Ali

 

 

  1. 1 Murid 1 Sukan (1M1S) (STD 3.2.6)

 

   Penyelaras                     :           Encik Wira Bin Osman

 

  1. Futsal             :           Encik Ishak Bin Hassan

:           Puan Fairunnisah Binti Ali

 

  1. Catur             :           Puan Siti Rohaini Binti Husin

:           Puan Munirah Binti Zulkifli

 

  1. Petanque :           Encik Zaini Bin Kamarudin

:           Puan Nurul Azwa Binti Hamzah

:           Encik Shahidan Bin Shaari

 

  1. Sukan Pendidikan Khas

:           Penyelaras (Encik Norfaizan Bin Torman)

:           Semua Guru PPKI

 

  1. Program Kecemerlangan Kokurikulum (STD 3.2.5)

 

Pengerusi                         :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)

Naib Pengerusi                  :           Puan Che Saodah binti Ibrahim (PK Kokurikulum)

AJK                                  :           Encik Zulkefle bin Mohd  Nor

:           Encik Parthiban a/l Selaya

:           Puan Noriza binti Md Ali

:           Semua Jurulatih Sepenuh Masa

 

  1. Pentaksiran Kokurikulum (STD 3.2.7)

 

Pengerusi                         :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)

Naib Pengerusi                  :           Puan Che Saodah binti Ibrahim (PK Kokurikulum)

AJK                                  :           Puan Tadzilah binti Jib – SEGAK

:           Encik Mohd Nazrin bin Saidon – SEGAK

:           Encik Zulkefle bin Mohd Nor – PAJSK

:           Encik Muhammad Nasier bin Asri – PAJSK

 

  1. Guru Rumah Sukan Tahun 2019(STD 3.2.6)

 

Pengerusi                      :           Encik Rose Aza Bin Che Arifin

Naib Pengerusi               :           Puan Che Saodah Binti Ibrahim

Penyelaras                    :           Encik Parthiban A/L Selaya

Pen. Setiausaha             :           Puan Habsah Binti Nordin