Jawatankuasa Induk Kurikulum

  1. Jawatankuasa Induk Kurikulum (STD 3.1.1)

 

Pengerusi                                  :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)

Timbalan Pengerusi                    :           Encik Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)

Naib Pengerusi I                        :           Encik Rosli bin Osman (PK Hal Ehwal Murid)

Naib Pengerusi   II                      :           Puan Che Saodah binti Ibrahim (PK Kokurikulum)

Naib Pengerusi III                      :           Encik Abdul Latif bin Ahmad (PK Tingkatan 6)

Naib Pengerusi IV                      :           Puan Azuralidza binti Zakaria (PK Pendidikan Khas)

Penyelaras                                :           Puan Khatijah binti Din

Setiausaha                                 :           Puan Fairunnisah binti Ali

Pen Setiausaha                          :           Puan Mazila binti Hassan

 

Ahli Jawatankuasa

GKMP Kanan Bahasa                  :           GKMP Bahasa

GKMP Kemanusiaan                   :           Puan Tadzilah binti Jib

GKMP Sains & Mate                    :           Puan Khatijah binti Din

GKMP Tek & Vokasional             :           Encik Che Yusmadi bin Che Mohamed Yusoff                                                                    :           Setiausaha Peperiksaan

:           Guru SPBT (Ketua)

:           Guru Media & Perpustakaan

:           Kaunselor

:           Guru Data

:           Penyelaras PT3

:           Penyelaras SPM

:           Penyelaras STPM

:           Penyelaras PVMA

:           Ketua-ketua Panitia Mata Pelajaran

:           Penyelaras Akademik Tingkatan 6

:           Penyelaras Akademik Pendidikan Khas

:           Penyelaras PBS

 

  1. Jawatankuasa Jadual  Waktu (STD 3.1.3.1)

 

Setiausaha                                 :           Puan Azmaliza binti Alias

Penolong Setiausaha                   :           Encik Amizal bin Abdul Razak

Ahli Jawatankuasa                      :           Semua Guru Kanan Mata Pelajaran

:           Encik Noorhizan bin Abdullah

:           Encik Norfaizan bin Torman

 

  1. Jawatankuasa MMI & Guru Ganti Sistematik (GGS) / Relief (STD 3.1.3.1)

 

Pengerusi                                  :           Pengetua

Naib Pengerusi                           :           Penolon Kanan Pentadbiran

:           Penolong Kanan Tingkatan 6

:           Penolong Kanan Pendidikan Khas

Setiausaha                                 :           Puan Fairunnisah binti Ali

Ahli Jawatankuasa                      :           GKMP Bahasa

:           Puan Khatijah binti Din

:           Puan Tadzilah binti Jib

:           Encik Che Yusmadi bin Che Mohamed Yusoff

:           Puan Mazila binti Hassan

:           Encik Norfaizan bin Torman

 

 

 

 

 

 

  1. Jawatankuasa Panitia Mata Pelajaran (STD 3.1.2)

 

(i)        Bidang Bahasa

 

Guru Kanan                             :           GKMP Bahasa

Bahasa Melayu                          :           Puan Norafiza binti Mohamad

Bahasa Inggeris                         :           Puan Noor Azlin binti Hazizi

 

(ii)       Bidang Kemanusiaan

 

Guru Kanan                             :           Puan Tadzilah binti Jib

Sejarah                                     :           Puan Rosazliza binti Rosli

Geografi                                    :           Puan Nuramira binti Azemi

Pendidikan Seni Visual                :           Encik Fadzil bin Matt Noor

Pendidikan Jasmani & Kesihatan  :           Encik Mohd Nazrin bin Saidon

Pendidikan Moral                        :           Puan Wan Noraini binti Wan Ahmad

Pendidikan Sivik &

Kewarganegaraan                      :           Puan Noriza binti Md Ali

Pendidikan Islam                        :           Puan Maslina binti Othman

Pendidikan Muzik                       :           Encik Mazlan bin Bakar

 

(iii)      Bidang Sains Dan Matematik

 

Guru Kanan                             :           Puan Khatijah binti Din

Sains                                         :           Encik Shahari bin Samah

Kimia                                        :           Encik Azlee bin Johar

Fizik                                          :           Cik Chen Sang Ling

Biologi                                       :           Encik Amizal bin Abdul Razak

Matematik                                 :           Puan Noor Zariena binti Mohd Samsuddin

Matematik Tambahan                 :           Puan Azmaliza binti Alias

 

(iv)      Bidang Teknik Dan Vokasional

 

Guru Kanan                             :           Encik Che Yusmadi bin Che Mohamed Yusoff

Reka Bentuk Teknologi               :           Puan Nur Hidayah binti Adnan

Asas Sains Komputer/SK             :           Puan Sharifah Nadera binti Syed Din

Reka Cipta                                 :           Encik Noorhashimi bin Mohd Zain

Seni Reka Tanda                        :           Puan Nurhafizah binti Khalif

Sains Komputer                          :           Puan Sharifah Nadera binti Syed Din

Sains Sukan                               :           Encik Muhammad Nasier bin Asri

Sains Rumah Tangga (SnRT)       :           Puan Faridatul Zarina binti Mohd Zain

 

 

  1. Jawatankuasa Penilaian Dan Peperiksaan (STD 3.1.4)

 

Setiausaha                                 :           Puan Nurhafizah binti Khalif

Penolong Setiausaha                   :           Cik Chen Sang Ling

 

(i)        Peperiksaan Awam

 

Setiausaha PT3                          :           Puan Rohana binti Ahmad

Setiausaha SPM                          :           Encik Amizal bin Abd Razak

Setiausaha STPM                        :           Puan Lee Chooi Peng

 

(ii)       Peperiksaan / Pentaksiran Dalaman

 

Setiausaha Menengah Atas          :           Puan Noor Azlin binti Hazizi

Setiausaha Menengah Rendah     :           Encik Masrizal bin Mohd Zin

Tingkatan 6 /PBS STPM              :           Puan Lee Chooi Peng

Setiausaha PPKI                         :           Puan Hanimaryantie Ezlien binti Gerehan

(iii)      Jawatankuasa Pentaksiran Sekolah (PS)/PBD

 

PBD                                          :           Puan Syafiza binti Ibrahim

PAJSK                                       :           Encik Zulkefle bin Mohd Nor

SEGAK                                      :           Encik Mohd Nazrin bin Saidon

PSIKOMETRIK                            :           Puan Razmaliza binti Zabri

PENJAMINAN KUALITI               :           Guru Kanan Matapelajaran

 

  1. Jawatankuasa Pusat Sumber Sekolah (STD 2.4.1)

 

Penyelaras                                :           GKMP Bahasa

Guru Media dan Perpustakaan     :           Puan Nor Azieyantie binti Aziz

(i)  Bilik Tayangan                      :           Puan Nur Farah Nini binti Hashim

(ii) Program Nilam                      :           Puan Nor Azieyantie binti Aziz

:           Puan Nor Wahida binti Salim

(iii) Komputer                            :           Encik Azlee bin Johar

(iv) Audio Visual                         :           Encik Noorhashimi bin Mohd Zain

(v)  Bilik SAL                             :           Puan Nor Azieyantie binti Aziz

(vi) Papan Kenyataan                 :           Puan Faridatul Zarina binti Mohd Zain

:           Guru Penasihat Badan Uniform/Kelab Persatuan/

Kelab Sukan dan Permainan

 

 

  1. Jawatankuasa Program Khas / Kecemerlangan Akademik (STD 5.1)

 

(i)        Jawatankuasa Kecemerlangan PT3

Setiausaha                                 :           Puan Habsah binti Nordin

Ahli Jawatankuasa                      :           Puan Munirah binti Zulkifli (Penyelaras Tingkatan 3)

:           Puan Suzana binti Baharom (Pengerusi Sejati 3)

:           Ketua-ketua Panitia

:           Guru Mata Pelajaran Tingkatan 3

:           Guru Kelas Tingkatan 3

:           Kaunselor

:           Encik Azizul bin Abidin

 

(ii)       Jawatankuasa Kecemerlangan SPM (Tingkatan 4 Dan 5)

 

Setiausaha                                 :           Puan Sharifah Nadera binti Syed Din

Ahli Jawatankuasa                      :           Puan Noor Zariena binti Mohd Samsuddin

(Penyelaras Tingkatan 4)

:           Puan Azmaliza binti Alias (Penyelaras Tingkatan 5)

:           Encik Ishak bin Hassan (Pengerusi Sejati 4)

Puan Noor Azlina binti Ahmad (Pengerusi Sejati 5)

:           Ketua-ketua Panitia

:           Guru Mata Pelajaran Tingkatan 4 dan 5

:           Guru Kelas Tingkatan 4 dan 5

:           Kaunselor

:           Encik A’amar bin Hashim (Tingkatan 4)

:           Encik Wan Zamardy bin Zainun (Tingkatan 5)

 

(iii)      Jawatankuasa Kecemerlangan Tingkatan 1 Dan 2

 

Setiausaha                                 :           Encik Che Yusmadi bin Che Mohamed Yusoff

Ahli Jawatankuasa                      :           Penyelaras Tingkatan 1 dan 2

:           Pengerusi Sejati 1 dan 2

:           Ketua-ketua Panitia

:           Guru Mata Pelajaran Tingkatan 1 dan 2

:           Guru Kelas Tingkatan 1 dan 2

:           Kaunselor

:           Encik Wira bin Osman (Tingkatan 1)

:           Encik Parthiban a/l Selaya (Tingkatan 2)

 

(iv)      Penyelaras Kelas Rancangan Khas   

 

Penyelaras                                :           Encik Mohd Nazrin bin Saidon

:           Puan Syafiza binti Ibrahim

 

  1. Jawatankuasa MBMMBI

 

Penyelaras                                :           GKMP Bahasa

Setiausaha 1                              :           Puan Norafiza binti Mohamad

Setiausaha 2                              :           Puan Noor Azlin binti Hazizi

Ahli Jawatankuasa                      :           Semua Guru Bahasa Melayu

:           Semua Guru Bahasa Inggeris

 

  1. Pendidikan Alam Sekitar Merentas Kurikulum

 

Setiausaha                                 :           Puan Nurul Azwa binti Hamzah

Ahli Jawatankuasa                      :           Cik Hasmee Heryantie binti Abdul Ghani

 

 

  1. Jawatankuasa Permata Pintar Sekolah

 

Pengerusi                                  :           Encik Rose Aza bin Che Arifin (Pengetua)

Timbalan Pengerusi                    :           Encik Mahizan bin Mustafa (PK Pentadbiran)

Naib Pengerusi                           :           Encik Rosli bin Osman (PK HEM)

Penyelaras                                :          GKMP Bahasa

Ahli Jawatankuasa                      :           Semua Penyelaras Tingkatan 1, 2 dan 3

:           Puan Nor Azieyantie binti Aziz

(Guru Perpustakaan & Media)

:           Encik Azlee bin Johar (Guru Penyelaras Bestari / ICT)

:           Semua Guru Tingkatan 1 , 2 dan 3

 

 

 

  1. Jawatankuasa ICT, Laman Web, VLE Frog Dan Pusat Akses Sekolah (STD 2.4.1)

 

Setiausaha                                 :           Encik Azlee bin Johar

Ahli Jawatankuasa                      :           Puan Sharifah Nadera binti Syed Din

:           Encik Amizal bin Abdul Razak

:           Encik Faiz Hazizi bin Mohd Fadzil

 

 

  1. Jawatankuasa PAK 21, PLC & HIP (STD 3.1.1)

 

Setiausaha                                 :           Puan Noor Azlin binti Hazizi

Ahli Jawatankuasa                      :           Semua GKMP

:           Semua Ketua Panitia Mata Pelajaran

 

 

  1. Jawatankuasa Majalah Sekolah

 

Penyelaras                                :           GKMP Bahasa

Ahli Jawatankuasa                      :           Puan Siti Rohaini binti Husin

:           Puan Rosazliza binti Rosli

:           Puan Nor Azlina binti Mat Ariff

:           Encik Syakirin bin Abdul Aziz

:           Encik Masrizal bin Mohd Zin

 

 

  1. Jawatankuasa HEBAT DAN STEM

 

Penyelaras                                :           Puan Khatijah binti Din

Setiausaha                                 :           Puan Nor Wahida binti Salim

Ahli Jawatankuasa                      :           Encik Shahari bin Samah

Semua Ketua Panitia

Semua Ketua Unit Kokurikulum

 

15.Penyelaras dan Guru Tingkatan (STD 3.1.1)

 

            Penyelaras Tingkatan 1         :           Encik Mohd Nazrin bin Saidon

1 Juara                                      :           Encik Shahari bin Samah

1 Unggul                                   :           Cik Chen Sang Ling

1 Cemerlang                              :           Encik Masrizal bin Mohd Zin

1 Simfoni                                   :           Puan Rohana binti Ahmad

 

            Penyelaras Tingkatan 2         :           Puan Syafiza binti Ibrahim

2 Juara                                      :           Puan Noriza binti Md Ali

2 Unggul                                   :           Puan Nor Wahida binti Salim

2 Cemerlang                              :           Datin Salina binti Bakri

2 Simfoni                                   :           Encik Mazlan bin Bakar

 

            Penyelaras Tingkatan 3         :           Puan Munirah binti Zulkifli

3 Juara                                      :           Puan Habsah binti Nordin

3 Unggul                                   :           Puan Wan Noraini binti Wan Ahmad

3 Cemerlang                              :           Puan Kartini binti Din

3 Simfoni                                   :           Encik Zaini bin Kamarudin

 

            Penyelaras Tingkatan 4         :           Puan Noor Zariena binti Mohd Samsuddin

4 Juara                                      :           Puan Noor Azlin binti Hazizi

4 Unggul                                   :           Puan Nur Hidayah binti Adnan

4 Cemerlang                              :           Puan Faridatul Zarina binti Mohd Zain

4 Simfoni                                   :           Puan Nor Azlina binti Mat Ariff

 

            Penyelaras Tingkatan 5         :           Puan Azmaliza binti Alias

5 Juara                                      :           Puan Rosazliza binti Rosli

5 unggul                                    :           Encik Muhammad Nasier bin Asri

5 Cemerlang                              :           Cik Nuramira binti Azemi

5 Simfoni                                   :           Puan Nurul Azwa binti Hamzah

 

            Penyelaras Tingkatan 6         :           Puan Nor Hashima binti Wahab

6 Atas Sains Sukan                     :           Encik Azahar bin Razak

6 Atas Ekoniaga                         :           Encik Noorhizan bin Abdullah

6 Atas Sastera                           :           Puan Mazila binti Hassan

 

6 Rendah Sains Sukan                :           Puan Noor Azlina binti Ahmad

6 Rendah Ekoniaga                     :           Puan Siti Rohaini binti Husin

6 Rendah Sastera                       :           Puan Suzana binti Baharom

 

            Penyelaras PPKI                    :           Puan Aiza binti Azizan

1 Delima                                   :           Puan Aniza binti Ariffin

1 Zamrud                                  :           Puan Siti Azlina binti Md Isa

2 Delima                                   :           Puan Asiah binti Abd Wahab

2 Zamrud                                  :           Puan Rosliza binti Rooslan

3 Zamrud                                  :           Encik Ahmad Tamizi bin Kamis

Intan 1                                      :           Puan Kamariah binti Mat Ali

Intan 2                                      :           Puan Nur Farah Nini binti Hashim

PPKI 1                                       :           Puan Norhafiza binti Zawri

PPKI 2                                       :           Guru XY